Aktuālie piedāvājumi

Video nodarbības bērniem

Esmu izstrādājis īpašu apmācību kursu bērniem, kurā es bērniem mācīšu visādas vērtīgas lietas viņiem saprotamā valodā. Bērnu potenciāls ir milzīgs. Ir bijuši daudzi pētījumi par to, ka bērnu zemapziņas ir kā "sūklis", kas uzsūc vajadzīgo informāciju, ļoti ātri un efektīvi, tāpēc nodarbību galvenais mērķis ir bērniem iemācīt - disciplīnu, mērķtiecību un veselīgu pašvērtējumu. Katrā nodarbībā bērni iemācīsies kādu "pašizaugsmes" rituālu. Viņu uzdevums būs šos rituālus praktizēt visu nodarbību garumā, ar mērķi, ka tas viņiem izveidosies kā ieradums, un viņi turpinās šos "rituālus" praktizēt arī pēc nodarbības kursa iziešanas.

Nodarbību mērķis ir bērniem palīdzēt kļūt par līderiem, palīdzēt viņiem būt drosmīgiem, ticēt brīnumiem un kļūt pašpārliecinātākiem.


Pieteikties

Cena: 27.00 EUR mēnesī

Bērnu audzināšanas aizkulises

Nedaudz atslodzei vajag arī pasmieties. Humors ir lielisks veids kā uztver šo pasauli.

Šis būs humoristisks vēstījums par manu tēva lomu, bērnu audzināšanu, grūtībām, kas gaida jaunos vecākus, un ilūziju, ko dažas mammas rada internetā par to, cik viegli ir audzināt bērnus.

Mans mērķis ir ļaut Jums pasmieties. Ar humoru ir daudz vienkāršāk pārdzīvot to nejēdzību, kas tagad notiek pasaulē. Protams, šis būs arī eksperiments priekš manis, jo smīdināt cilvēkus klātienē, kas nāca uz manām stāvizrādēm, bija salīdzinoši viegli, bet smīdināt cilvēkus tiešsaistē no savas mājas kabineta, būs daudz grūtāk, bet nu - es ticu, ka mums kopā sanāks. Katrā gadījumā, cena par biļeti ir ļoti simboliska. Ja šo manu vēstījumu jūsmājās skatīsies un klausīsies 5 cilvēki, katram biļete izmaksās tikai 1 eiro, vai nav forši? 

Pirkt biļeti

Cena: 5.00 EUR

Kā uzveikt veco Es // Video lekcija

Lai savu Veco Es izmainītu, ir jāuzlauž sava prāta robežas, jāatsakās no visa vecā un jāļaujas ienākt visam jaunajam.

Mūsu uzskati un pārliecības, patiesībā nepieder mums. Tie ir rāmji, kas ir bērnībā mums uzlikti. Nav kristiešu, nav budistu, nav ateistu, ir tikai cilvēki, kas ir aprobežoti ar kādu konkrētu dogmu, jo viņiem bērnībā nav bijusi brīvā izvēle.

Viss, ko es Jums stāstīšu, būs manu pētījumu rezultāts, meklējot atbildes uz eksistences fundamentālajiem jautājumiem - Kas mēs esam, no kurienes mēs nākam, ko mēs šeit darām, kas ar mums notiks pēc nāves. Citiem vārdiem sakot, es dalīšos ar savu iekšējo pasaules redzējumu, kas manī ir izveidojies, sevis izzināšanas rezultātā. 

Pirkt biļeti

Cena: 10.00 EUR

"Manas bijušās" grāmatas prezentācija

Saņem grāmatu "Manas bijušās" un noklausies humoristisko stāstu no stāvizrādes "Tinder Surprise JEB Manas bijušās".

Šī būs humoristiska grāmatas prezentācija, kuras laikā es stāstīšu stāstus no stāvizrādes "Tinder Surprise jeb Manas bijušās", ar kuru es savulaik apbraukāju daudzus Latvijas Kultūras namus un Centrus.

Stāsti ko jūs dzirdēsiet prezentācijas laikā ir lieliski, bet vēl lieliskāka ir grāmata "Manas bijušās", kuru Jūs saņemsiet uz savu norādīto "omnivas" pakomātu. Grāmata tika sarakstīta ar mērķi, aicināt katru paskatīties uz savu līdzšinējo attiecību pieredzi caur humora prizmu, kā arī grāmata aicina katru - pievērsties sevis izzināšanai.

Pieteikties

Cena: 16.50 EUR

Cenā iekļauts: Grāmata, grāmatas piegāde, dalība grāmatas tiešsaistes prezentācija kādā no izvēlētajiem datumiem.

Apzinātības skolas misija

    Patreizējā situācija Pasaulē, mums skaidri norāda uz katra indivīda attīstības līmeni. Nebūt nevēlos teikt, ka cilvēkus būtu iespējams dalīt pēc viņu attīstības stāvokļa, nē. Es drīzāk izmantotu Pētera Kļavas citātu: "Ir viedoklis, un ir zināšanas". Viedoklis ir aprobežota subjekta prāta spriedelējums. Zināšanas ir informācijas kopums, kas mums norāda ceļu uz absolūto īstenību. Atkal jau, nebūt nevēlos teikt, ka es mācu absolūto īstenību, nē. Es vēlos norādīt virzienu uz šo meklējumu ceļu. Katram pašam šis ceļš ir jāmeklē, un katram šis ceļojums būs savādāks.

    Mēs katrs redzam pasauli savādāk. Mūsu prāta projekcijas veido mūsu priekšstatus par realitāti. Jo vairāk grāmatas cilvēks ir izlasījis, jo vairāk dokumentālās filmas noskatījies, jo vairāk praktizējis vienu vai otru praksi, jo apzinātāka būs viņa dzīve. Ja cilvēks nesaprot par kādām praksēm iet runa, ja cilvēks nav gatavs mācīties, diemžēl, jaunajā pasaulē viņam nebūs vietas. Patreiz notiek globāla Pasaules maiņa. Zeme ir pārgājusi jaunās vibrācijās, un šis ir laiks, kad ir viss vienkāršāk pārdzīvot pārejas posmu, no vecās apziņas uz jauno. Es vēlreiz uzsveru, ka mans mērķis nav uzņemties atbildību par jūsu garīgo attīstību, bet mans mērķis ir norādīt virzienu uz Jūsu garīgo attīstību.

 .