Nedaudz par komiķa būšanu

Kāpt uz skatuves un smīdināt cilvēkus - man tas ir liels izaicinājums. Ir stāvizrādes kurās es uzkāpju uz skatuves un cilvēki jau smejas. Tas ir lieliski, tādas stāvizrādes ir īpašas ar savu atmosfēru. Liekas, ka tajā brīdī nav manis, nav skatītāju ir tikai klātesamības mirklis, ko visi kopā veidojam un izbaudam.

Protams, ne vienmēr viss iet gludi. Ir arī izrādes, kuru sākumā es stāstu savus labākos "iesildošos" jokus, bet smieklu vietā sagaidu klusumu... Arī šādas izrādes man patīk. Šajās izrādēs liekas, ka es kaut kur pazūdu un ļauju izpausties manam Garam.

Ar humora palīdzību savos stāstos es cenšos cilvēkiem palīdzēt atbrīvoties no raizēm. Dzīve nav tik nopietna, cik nopietnu mēs to cenšamies padarīt. Gluži pretēji, ja tā labi padomā, dzīve varētu būt bezjēdzīga, bet šajā nejēdzībā ir jāmāk atrast jēgu, bet jēgu cilvēks var atrast tikai tad, kad ir atslābinājies un spēj uz savu dzīvi paskatīties no malas. Humors palīdz. 

Manas stāvizrādes

Katru reizi kad sarakstu jaunu stāstu - nododos nelielai turnejai, kuras ietvaros prezentēju savu monologu Latvijas lielākajās pilsētās - RĪGĀ, JŪRMALĀ, ĀDAŽOS, VALMIERĀ, LIEPĀJĀ, JELGAVĀ u.c., atsevišķos gadījumos varu dalīties ar savu monologu arī privātajos pasākumus, bet tad ir jāsazinās, lai atrunātu nianses. Patreiz man piedāvājumā ir 3 stāsti.

"Manas bijušās"

"Manas bijušās" tapa kā turpinājums veiksmīgajai stāvizrādei "tinder surprise" un kļuva vēl veiksmīgāka. Šajā izrādē es dalos par savām bijušajām attiecībām, par krāpšanu, intrigām, meliem, bet pats svarīgākais par to, cik dažādi vīrieši un sievietes redz šo pasauli.


"Tinder Surprise"

Šo monologu es sarakstīju iespaidojoties no atmiņām par maniem piedzīvojumiem no plaši pazīstamās "tinder" aplikācijas. Par neveiklo iepazīšanos internetā, neveiklajiem "aklajiem" randiņiem, vilšanos un negaidītiem pārsteigumiem.


"Tipiskais Latvietis jeb kam negadās"

Šis ir mans pirmais stāsts, ar kuru es sevi "pasludināju" par komiķi. Stāsts man ir ļoti tuvs, jo tajā dalos ar savas Pieaugušās dzīves pirmajiem gadiem. Par kļūdām darbā, par pirmajām neveiklajām attiecībām, par pirmo kukuļdošanu, par pirmajiem parādiem un bankrotiem.