2020 gada sezona:

Stāvizrāde "Tinder Surprise"

Ar šo izrādi kopā būšu uzstājies precīzi 100 reizes dažādos Latvijas kultūras namos un centros. Varētu teikt, ka "Tinder Surprise" ir iepriekšējās stāvizrādes "Manas bijušās" otrā daļa. Attiecību tēma ir ļoti aktuāla, kā arī tā ir ļoti pateicīga, tāpēc nolēmu to paturpināt.

Šis ir humoristisks stāsts par attiecībām starp vīriešiem un sievietēm. Par šķiršanos, nesaderību, krāpšanu, laimi un laimes ilūziju. Par meliem, par iepazīšanos internetā, un par to, kā vīrieši redz šo pasauli, un kā sievietes. Stāsta mērķis ir norādīt uz to, cik radikāli atšķirīgi mēs domājam, bet cik vienādās situācijās “iekuļamies”. Kā veiksmīgāk pārdzīvot intrigas, ķildas un visādas “attiecību nebūšanas”. Dzīve kļūst par ļoti skaistu, kad saprotam, ka visa apkārtējā PASAULE ir mūsu domu atspulgs. Tas ir tik vienkārši, cik vienkārši tas izklausās.Starp citu, stāstā būs arī dzirdami “laimīgu attiecību likumi”, ar kuriem attiecības ir iespējams padarīt skaistas, harmoniskas, mīlestības bagātas.

biļetes piejamas: www.bezrindas.lv

2019. gada sezona:

Stāvizrāde "Manas bijušās"

Manas bijušās ir humoristisks stāsts par attiecībām. Ar šo stāvizrādi esmu vairākas reizes uzstājies Rīgā, Ādažos, Baložos, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Iecavā, Jūrmalā, Ķekavā, Liepājā, Ogrē, Ozolniekos un citur.

Šī stāvizrāde mani īpaši iedvesmoja, jo tā man atklāja, ka nezināmiem cilvēkiem ir daudz vairāk kopīga nekā mums sākumā šķiet. Visi cilvēki, kas nāca uz šiem pasākumiem spējās, priecājās, un nejau tāpēc, ka es būtu ģēnijs, kas māk viņus sasmīdināt, bet tāpēc, ka manos stāstos viņi saskatīja līdzīgas situācijas ar savu dzīvi, savu ikdienu, savu pieredzi. Šīs "turnejas laikā", es sapratu, ka mans aicinājums ir atbrīvot cilvēkus no raizēm, ar humora palīdzību norādīt uz to, cik līdzīgām situācijām mēs ejam cauri, un vai tāpēc ir jāpārdzīvo, nē. Vienmēr var saskatīt arī kautko pozitīvo, piemēram es katrās savās attiecībās esmu kautko iemācījies, kautko sapratis, un tāpēc esmu pateicīgs, par to dzīves pieredzi ko es izdzīvoju, jo katras neveiksmīgās attiecības bija kā solīts tuvāk jaunām "Laimīgām attiecībām", bet līdz tam ir daudz kas jāsaprot.

2017.gada sezona:

Stāvizrāde "Kam negadās jeb tipisks Latvietis"


Šī bija mana pirmā stāvizrāde, kas savus spēkus izmantoju "Komiķa" laukumiņā. Stāvizrādi iedvesmojos sarakstīt analizējot savas dzīves lielākās kļūdas, jā. Mana pārliecība ir tāda, ka kļūdīties ir normāli, bet nav normāli, kad mēs kādam pārmetam par viņa kļūdām. Parādi, neveiksmīgi projekti, strīdi, nesaskaņas, intrigas, stress spriedze - es domāju, ka jebkurš kādreiz ar ko tādu ir saskāries. Tā ir dzīve, ja mēģinam piepildīt savus sapņus, ir jārēķinās, ka pastāv liela varbūtība piedzīvot neveiksmi, bet jautājums, kā mēs reaģēsim, padosimies un sāksim sevi žēlot, vai iesim tālāk? Manas pieaugušā dzīves pirmie gadi ir bijuši ļoti grūti. Dēļ nezināšanas esmu piedzīvojis daudz neveiksmes, bet es tās esmu apkopojis un izveidojis jauku stāstu, ar ko centos iedvesmot cilvēkus, sakot viņiem - kļūdīties ir normāli. Mums ir jāmācās sagremot savas neveiksmes, kritiku, ko par mums padomās u.t.t. Tikai tā mēs spējam kļūt apzināti, kļūt labāki.


www.rihardscerkovskis.lv

 .