Stāvizrāde "Vista, kas iemācījās lidot"

(Šī stāvizrāde ir pieejama privātajos pasākumos - kāzās, jubilejās, korporatīvajos pasākumos)

Iedomājieties, vistām ir spārni, bet tās nelido, jo viņām jau no bērnības tiek iemācīts, ka tas nav iespējams... Jau sen esmu atklājis, ka mēs katrs šo PASAULI redzam savādāk - balstoties uz sava prāta projekcijām, kas nāk no katra cilvēka dzīves pieredzes. "Jautrākais" šajā visā ir tas, ka mūsu dzīves pieredzes ir radikāli atšķirīgas, tāpēc arī radikāli atšķirīgi ir mūsu PASAULES redzējumi...

Izglītības sistēma, politika, reliģija, kino, masu mēdiji - patiesībā nevis vieno mūs, bet sašķeļ, kā rezultātā rodas daudzi strīdi, nebūšanas, drāmas u.t.t. Esmu pārliecināts, ka ja cilvēki atteiktos no sava EGO ietekmes, kas parasti mums diktē priekšā, kas mums patīk, kas nepatīk, bet tā vietā, ja cilvēki sāktu dzīvot saskaņā ar MĪLESTĪBU, viss radikāli mainītos. Es aicinu Jūs uz manu stāstu - "Vista, kas iemācījās lidot", kurā es dalīšos ar savu pasaules redzējumu, par pasaulē valdošo BEZJĒDZĪBU - sistēmu, kas mūs "sačakarē" jau no pašas bērnības. Stāstā būs daudz ironijas, sarkasma un dažādu pasaules problēmu uzskaitījums. Stāsts būs humoristisks, bet pamācošs. Es ceru, ka tas Jūs iedvesmos, pozitīvi uzlādēs un  radīs jūsos jaunu enerģijas lādiņu, ka mēs visi - esam kā viens vesels!

Stāvizrāde "Manas bijušās"

Manas bijušās ir humoristisks stāsts par attiecībām. Ar šo stāvizrādi esmu vairākas reizes uzstājies Rīgā, Ādažos, Baložos, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Iecavā, Jūrmalā, Ķekavā, Liepājā, Ogrē, Ozolniekos un citur. 

Patreiz ir ieplānotas pēdējās šīs stāvizrādes uzstāšanās reizes. Biļetes pieejamas: www.bezrindas.lv

Šī stāvizrāde mani īpaši iedvesmoja, jo tā man atklāja, ka nezināmiem cilvēkiem ir daudz vairāk kopīga nekā mums sākumā šķiet. Visi cilvēki, kas nāca uz šiem pasākumiem spējās, priecājās, un nejau tāpēc, ka es būtu ģēnijs, kas māk viņus sasmīdināt, bet tāpēc, ka manos stāstos viņi saskatīja līdzīgas situācijas ar savu dzīvi, savu ikdienu, savu pieredzi. Šīs "turnejas laikā", es sapratu, ka mans aicinājums ir atbrīvot cilvēkus no raizēm, ar humora palīdzību norādīt uz to, cik līdzīgām situācijām mēs ejam cauri, un vai tāpēc ir jāpārdzīvo, nē. Vienmēr var saskatīt arī kautko pozitīvo, piemēram es katrās savās attiecībās esmu kautko iemācījies, kautko sapratis, un tāpēc esmu pateicīgs, par to dzīves pieredzi ko es izdzīvoju, jo katras neveiksmīgās attiecības bija kā solīts tuvāk jaunām "Laimīgām attiecībām", bet līdz tam ir daudz kas jāsaprot.

Stāvizrāde "Kam negadās jeb tipisks Latvietis"

(Šī stāvizrāde ir pieejama privātajos pasākumos - kāzās, jubilejās, korporatīvajos pasākumos)

Šī bija mana pirmā stāvizrāde, kad savus spēkus izmantoju "Komiķa" laukumiņā. Stāvizrādi iedvesmojos sarakstīt analizējot savas dzīves lielākās kļūdas, jā. Mana pārliecība ir tāda, ka kļūdīties ir normāli, bet nav normāli, kad mēs kādam pārmetam par viņa kļūdām. Parādi, neveiksmīgi projekti, strīdi, nesaskaņas, intrigas, stress spriedze - es domāju, ka jebkurš kādreiz ar ko tādu ir saskāries. Tā ir dzīve, ja mēģinām piepildīt savus sapņus, ir jārēķinās, ka pastāv liela varbūtība piedzīvot neveiksmi, bet jautājums, kā mēs reaģēsim, padosimies un sāksim sevi žēlot, vai iesim tālāk? Manas pieaugušā dzīves pirmie gadi ir bijuši ļoti grūti. Dēļ nezināšanas esmu piedzīvojis daudz neveiksmes, bet es tās esmu apkopojis un izveidojis jauku stāstu, ar ko centos iedvesmot cilvēkus, sakot viņiem - kļūdīties ir normāli. Mums ir jāmācās sagremot savas neveiksmes, kritiku, ko par mums padomās u.t.t. Tikai tā mēs spējam kļūt apzināti, kļūt labāki.

www.rihardscerkovskis.lv

 .