Dažkārt man liekas, ka esmu tikai instruments augstāku spēku rokās.

Ko es daru?

Man ir grūti sevi ielikt rāmjos, man ir grūti noteikt robežu, jo ticu tam, ka mēs dzīvojam brīnumainā pasaulē kurā viss ir iespējams. Kāds ir tavs aicinājums, kas tev sagādā vislielāko prieku? Man patīk būt daudzpusīgam, man patīk būt komiķim, brīžos kad esmu uz skatuves, un smīdinu sanākušos cilvēkus, man patīk skatīties cilvēku smaidos, kad vadu kādu pasākumu, man ļoti patīk vadīt pasākumus bērniem, tāpēc es esmu nodibinājis Dr. Haštaga zinātnisko laboratoriju, kur mēs organizējam bērnu ballītes, taisot visādus interesantus eksperimentus, un kārtīgi izmejamies. Ak jā es arī rakstu grāmatas.

Kāpēc es to daru?

Es ticu, ka šajā pasaulē mēs katrs radam savu likteni. Nav tā, ka mums katram šajā pasaulē ir kāds īpašs uzdevums, vai aicinājums. Es ticu, ka pastāv tāda dimensija, ko varētu saukt par "Variantu bibliotēku", un tur, ir tūkstošiem grāmatas par mums. un katras grāmatas galvenais varonis esam mēs paši. Atliek tikai izvēlēties, kuru grāmatu konkrētajā dzīves posmā vēlaties lasīt. Kādu dzīves pieredzi gribat izdzīvot? Un man šķiet, ka foršākais ir tas, ka mēs vienmēr, varam mainīt savu izvēli. Kāpēc man sevi ielikt rāmjos, un saukt par pasākumu vadītaju, ja man patīk būt arī komiķim? Bet brīvajā laikā uzņēmējam, un šad tad rakstniekam. Viss ir iespējams. Dzīve ir plašu iespēju jūra, vai okeāns.

Kā es to daru?

Neatkarīgi no tā, vai es vadu pasākumu, dalos kādā ironiskā "stand Up" stāstā, vai taisu eksperimentus Dr. Haštaga laboratorijā, es cītīgi sekoju līdzi, lai tas viss man sagādā prieku, kuru es neļauju citiem  sabojāt. Ja kāds grib pateikt par mani kaut ko riebīgu, lai saka. Mani tas nesatrauc, jo es zinu, ka tas nespēj nekādīgi mani ietekmēt. Tā pat arī ir ar labvēļiem, es nekad nelīksmoju par komplimentiem, jo zinu, ka pārlieku liela pieķeršanās sajūsmām, var cilvēku padarīt lepnu, bet lepnība nav nekāda goda lieta, tāpēc es no tās izvairos. Es daru to, kas mani dara laimīgu. Es izvirzu sev mērķus un tiecos pēc tiem. Mans mīļākais citāts no grāmatas "Domā un kļūsti bagāts" ir- "Es esmu sava likteņa radītājs, es esmu savas dvēseles kapteinis", un ES TICU, ka tas tā ir.

www.rihardscerkovskis.lv

 .