Pasākumu vadīšana

Ar pasākumu vadīšanu nodarbojos jau kopš es sevi atceros. Bet maksāt par pasākumu vadīšanu man sāka, kad man bija 15 gadu. Vadīt pasākumus man ļoti patīk - kāzas, korporatīvie pasākumi, sporta spēles, prezentācijas un citi pasākumi ir mana sirds lieta. Man patīk skatīties uz cilvēkiem kā viņi bauda dzīvi. Pasākumos viņi nedomā par to kā būs, viņi neskumst par to kā bija, viņi vienkārši ļaujas dejām, smiekliem un dažādām aktivitātēm

Pasākumu organizēšana

Pasākumu organizēšanā ir savs šarms. Protams, svarīgākais jeb kurā pasākumā ir "ideja". Ja ir laba ideja pasākums noteikti būs izdevies. Esmu organizējis dažādus publiskos pasākumus - stāvizrādes, koncertus, teātra uzvedumus u.c. Esmu atklājis pasākumu organizēšanas noslēpumu, tas ir - MIERS un MĪLESTĪBA. Jebkurš pasākums, kas tiek organizēts Mierīgā prātā un ar mīlestību, tas noteikti izdosies.

Manas stiprās puses

Domāju manas stiprās puses, ko man labpatīk saukt par "elementiem" ir - smalka humora izjūta un spēja improvizēt. Ar šiem elementiem es peldu pa dzīvi. Gan uz  skatuves, gan savā privātajā "frontē". Protams pieredze ir liels plus, kas man ļauj, justies kā "zivij ūdenī" šajā laukumiņā. Katrs pasākums, ko esmu novadījis ir bijis savādāks, bet visi kopā tie veido ļoti skaistu mozaīku, ko es varētu nosaukt par daļu no savas dzīves uz planētas Zeme.