Zinātniskās bērnu ballītes
Kopā ar Dr. HaštaguBērnam tuvojas ballīte?

    Tad ir laiks iepazīties ar amizanto Dr. Haštagu.

Dr. Haštags ar jautru humora garšu spēj piešķirt pasākumam īpašu noskaņu. Viņš bērnus māk kārtīgi izkustināt ar interesantiem uzdevumiem, un parādīs viņiem aizraujošu eksperimentu šovu, kas ir arī pamācošs. Katrā eksperimentā ir ielikti metafizikas principi. Dr. Haštags ar humoru bērniem parāda cik svarīgi ir būt priecīgam, drosmīgam, ticēt brīnumiem un dzīvot saskaņā ar mīlestību.

Eksperimenti tiek taisīti uz slāpekļa un sausā ledus bāzes. Eksperimentu laikā Dr. Haštags ļauj bērniem tajos iesaistīties, ar nosacījumu, ka stingri tiks ievēroti Haštaga norādījumi.

Vēlies sazināties ar Haštagu? Aizpildi pieteikumu, vai zvani!

Aizpildi pieteikumu, un gaidi atbildi e-pastāProgrammas apraksts:

Eksperimenti ir aktuāli dažādos vecumos. Tomēr, tas ar ko varētu pārsteigt pirmklasnieku, ir ļoti tālu no tā, kas radīs sajūsmu tīņos. Tāpēc balstoties uz vairāk kā 10 gadu pieredzi bērnu pasākumu vadīšanā, Dr. Haštags ir izstrādājis dažādas programmas atbilstoši vecumam, kurās atšķiras uzdevumu klāsts un eksperimentu sarežģītības pakāpe. Atliek tikai izvēlēties atbilstošo vecumu.

Pirms sākt eksperimentus, Dr. Haštags sākumā iepazīstas ar bērniem, izmantojot amizantus uzdevumus, lai iegaumētu bērnu vārdus, kā arī, uzdod bērniem pāris pārbaudījumus, lai noskatītu kuri ir cītīgākie, un paklausīgākie, jo tie, varēs netikai skatīties šovu, bet arī paši tajā piedalīties, un kļūt uz mirkli par Haštaga asistentiem/ēm.

Bieži, arī pieaugušajiem ir interesanti vērot kā Dr. Haštags "spridzina" ballītes laikā, domāju, tas tāpēc, ka Dr. Haštags ir atklājis pašu svarīgāko veiksmes likumu- ir jāmīl savs darbs, un tad tas padosies.


Te tu vari atstāt ziņu Dr. Haštagamwww.rihardscerkovskis.lv - Pasākumu vadītājs bērniem un pieaugušajiem, komiķis, rakstnieks.

 .