Zinātniskās bērnu ballītes
Kopā ar Dr. Haštagu un Molekulu

Bērnam tuvojas ballīte?

    Tad ir laiks iepazīties ar apburošo pārīti Dr. Haštagu un Molekulu.

Dr. Haštags ar jautru humora garšu spēj piešķirt pasākumam īpašu noskaņu. Viņš bērnus māk kārtīgi izkustināt ar interesantiem uzdevumiem, un parādīs viņiem aizraujošu eksperimentu šovu, kas ir arī pamācošs. Katrā eksperimentā ir ielikti metafizikas principi. Dr. Haštags ar humoru bērniem parāda cik svarīgi ir būt priecīgam, drosmīgam, ticēt brīnumiem un dzīvot saskaņā ar mīlestību.

Apburošā Molekula patiesībā ir Youtubere Aija Preize, kas ar smaidu un pozitīvu attieksmi pret dzīvi, prot atrast kopīgu valodu ar jebkuru. Molekula pasākumā ieņem īpašu lomu, jo viņas uzdevums ir paspēt ar GOPRO iemūžināt spilgtākās emocijas, lai pēc ballītes izveidotu 7-10 min. garu video rullīti no lielā notikuma.

Aizpildi pieteikumu, un gaidi atbildi e-pastāBallītes varianti:

Apsveikums

Bērniem vecumā no 4-16 gadiem, Ilgums: 1 h

Tīņu ballīte

Bērniem vecumā no 12-16 gadiem, Ilgums: 1,5 h

youtuberu tusiņš

Bērniem vecumā no 7-11 gadiem, Ilgums:  1,5 h

Zinātniķu ballīte

Bērniem vecumā no 4-6 gadiem,  Ilgums: 1,5 h

Programmas apraksts:

Eksperimenti ir aktuāli dažādos vecumos. Tomēr, tas ar ko varētu pārsteigt pirmklasnieku, ir ļoti tālu no tā, kas radīs sajūsmu tīņos. Tāpēc balstoties uz vairāk kā 10 gadu pieredzi bērnu pasākumu vadīšanā, Dr. Haštags ir izstrādājis dažādas programmas atbilstoši vecumam, kurās atšķiras uzdevumu klāsts un eksperimentu sarežģītības pakāpe. Atliek tikai izvēlēties atbilstošo vecumu.


Pirms sākt eksperimentus, Dr. Haštags sākumā iepazīstas ar bērniem, izmantojot amizantus uzdevumus, lai iegaumētu bērnu vārdus, kā arī, uzdod bērniem pāris uzdevumus, lai noskatītu kuri ir cītīgākie, un paklausīgākie, jo tie, varēs netikai skatīties šovu, bet arī paši tajā piedalīties, un kļūt uz mirkli par Haštaga asistentiem/ēm.

Bieži, arī pieaugušajiem ir interesanti vērot kā Dr. Haštags "spridzina" ballītes laikā, domāju, tas tāpēc, ka Dr. Haštags ir atklājis pašu svarīgāko veiksmes likumu- ir jāmīl savs darbs, un tad tas padosies.


Te tu vari atstāt ziņu Dr. Haštagamwww.rihardscerkovskis.lv

 .