Rihards Čerkovskis
www.rihardscerkovskis.lv

Pieaugušo pasākumi

Kāzas, jubilejas, biroja ballītes, koorperatīvie pasākumi, sporta spēles u.t.t. Jau ilgus gadus nodarbojos ar pasākumu vadīšanu. Mikrafons ir mans darba rīks. Domāju, ka svarīgākais, kas nepieciešams, lai pasākums izdotos, ir humora izjūta, un spēja rīkoties atbilstoši situācijai, neviss scenārijam.

Mans vadītāja stils balstās uz improvizācijas tehnikām, kā arī uz dažādiem saliedēšanās paņēmieniem, ar kuriem, es cenšos cilvēkos radīt prieku un mīlestību, lai viņi, kopā ar mani - kaut uz mirkli sajūt brīnumaino tagadnes spēku, un ļauj savām pozitīvām emocijām uz visu vakara gaitu izrauties ārā.


Bērnu ballītes

Bērni ir patiesi, domāju mums pieaugušajiem nebūtu jāmēģina viņi tik ļoti mācīt, bet jāmācās no viņiem. Bērni ir patiesi, mīļi, viņiem ir vienalga kā viņi izskatās, viņiem ir vienalga par rītdienu un vakardienu, viņi vienkārši bauda šeit un tagad mirkli.

Esmu radījis sev segvārdu - Dr. Haštags. Tas ir amizants izgudrotājs, kas ar bērniem ir uz viena viļņa. Viņam ir viegli atrast kopīgu valodu ar bērniem, un balstoties uz savām humora prasmēm Dr. Haštags ir spējīgs radīt bērniem lielisku, prieka pilnu bērnu ballīti, ar dažādām spēlēm, uzdevumiem, un kas ir pats svarīgākais- ar dažādiem EKSPERIMENTIEM.


Komiķa būšana

Es šo PASAULI redzu savādāk. Es nepieķeros situācijām un cilvēkiem, kā arī jau sen esmu sapratis, ka lielākā cilvēku kļūda attiecību veidošanā, ir nespēja respektēt citu cilvēku. Cilvēka EGO darbojas tādā režīmē: "Viss kas patīk man, patīk visiem, viss kas man nepatīk, nepatīk nevienam", un kad šādi divi EGO satiekas, ar saviem dažādajiem PASAULES uzskatiem, noteikti būs īssavienojums, jo katrs mēģinās pierādīt savu taisnību.

Mani komiķa stāsti ir vairāk ironiski, ar kuriem es dalos cerībā, ka cilvēki sapratīs, ka taisnība, nav nevienam, bet abiem, un ja mēs mācētu respektēt otra cilvēka redzējumu, mēs acu mirklī atrisinātu visas problēmas.


Aizpildi pieteikumu, un es noteikti ar tevi sazināšos

www.rihardscerkovskis.lv

 .