Atklāj sevi no jauna // iedvesmas rīts

Tuvākie datumi - 25.,26. vai 27. maijā

Atklāj sevi no jauna un tu pamanīsi, ka tev jau ir viss - ko vien vēlies, ir tikai jāiemācās to paņemt. Es atklāju paradoksu, ka mēs bieži baidāmies no kaut kā, bet patiesībā, šīs bailes rada mūsu EGO, kas negrib, lai mēs kļūstam brīvi un nododamies saviem sapņiem, dēļ kuriem esam ieradušies uz planētas "ZEME". Uzveicot savu EGO, mēs pamanām, ka bailes izgaist kā rēgs, kas slēpa visu, ko vien mēs vēlējāmies. Iedvesmas rītā es Jums pastāstīšu par:

  • LAIMES RITUĀLIEM;
  • IERADUMU SPĒKU;
  • VISUMA LIKUMIEM.
Viss ko es stāstīšu palīdzēja man radikāli izmainīt sevi, līdz ar ko - izmainījās visa mana apkārtējā pasaule. Es ticu, ka mēs esam radītāji, ka mēs esam dievišķi, ka mums ir milzīgs potenciāls jau no dzimšanas, tikai ir problēma. Mūs ietekmē vide, sabiedrība, skolas, ģimenes u.t.t. Daudzus šī ietekme sagrauj, un ieliek ļoti šauros rāmjos - tā ir sistēma, bet ir iespēja paraut rokas bremzi, apstāties un iekliegties - "NĒ!" Izrauties no sistēmas  un sākt dzīvot laimīgu pilnvērtīgu dzīvi, es to zinu, jo man tas izdevās un es ticu, ka izdosies arī tev.


Lekcija norisināsies pašizaugsmes centrā: "Spiikiizi", Kr. Valdemāra ielā 17A, Rīgā;

Lekcijas ilgums 2h

Dalības maksa: 15.00 EUR

Iededz gaismu sevī // Praktiskās nodarbības

Ir iespēja pieteikties jūnija grupai

"Iededz gaismu sevī" ir 4 nodarbību kurss, kurā mēs praktiski mācāmies "izveidot sevi no jauna". Mēs mācāmies vizualizēt, meditēt, "izsekot savas domas", mēs mācāmies kāda ir apkārtējā pasaule un kā mēs to spējam ietekmēt. Kursa ietvaros mēs mācāmies izmantot metafiziskos principus, kas palīz veidot savu personību un apzinātu dzīvi.

Šo kursu esmu izveidojis iedvesmojoties no pasaules labākajām grāmatām, kas māca cilvēkiem pašizaugsmi un garīgumu, apvienojot to praktiskos ieteikumus ar savas dzīves pieredzējumu. Cikla mērķis ir iedvesmot vienam otru, mācīties un dalīties savā pieredzē, kā izmantot dievišķo potenciālu, kas ir visos mūsos. Nodarbībās es dalos ar svarīgām teorētiskām zināšanām, kā arī mēs darbojamies praktiski, kur es iemācu dažādus paņēmienus, kas palīdz iziet ārpus komforta zonas, pilnveidot sevi, kontrolēt savas emocijas un reakciju.

Lekcija norisināsies pašizaugsmes centrā: "Spiikiizi", Kr. Valdemāra ielā 17A, Rīgā;

Nodarbības notiks: 02., 09., 16. un 19. jūnijā;

plkst.: 18:30

1 nodarbības ilgums: 2h

Cena par 4 nodarbībām: 80.00 EUR

Aizpildi pieteikumuwww.rihardscerkovskis.lv

 .