Te Jūs variet aizpildīt pieteikumuNodarbību kurss sastāv no 8 video lekcijām:

1. lekcija- Brīnumu mācība;

2. lekcija - Visuma likumi;

3. lekcija - Iekšējās balstiņas kontrole;

4. lekcija - Emociju spēks;

5. lekcija - Meditācija;

6. lekcija - Esi sveiks un vesels;

7. lekcija - Mūžu dzīvo mūžu mācies;

8. lekcija - Brīnišķīgā puzle, jeb - izturies pret citiem tā, kā tu gribētu lai citi izturas pret tevi.

Nodarbību datumi:

 06.04., 13.04., 20.04., 27.04., 04.05., 11.05., 18.05., 25.05.

Dalība visās 8 nodarbībās: 64.00 EUR

Vienas nodarbības ilgums: 1,2 h

Nodarbību laiks: 17:00

Vairāk par nodarbībām

Katrā nodarbībā bērni iemācīsies kādu jaunu "pašizaugsmes" rituālu. Viņu uzdevums būs šos rituālus praktizēt katru dienu visu nodarbību garumā, ar mērķi, ka tas viņiem izveidosies kā ieradums, un viņi turpinās šos "rituālus" praktizēt arī pēc nodarbības kursa iziešanas.

Tāpat katrā nodarbībā būs arī kāds praktisks uzdevums, kas bērniem palīdzēs izzināt sevi, sajusties drošākiem un pašpārliecinātākiem. Nodarbību mērķis ir bērniem palīdzēt kļūt par līderiem, palīdzēt viņiem būt drosmīgiem, ticēt brīnumiem, un jau no bērnības tiekties pēc saviem sapņiem.

Savu apmācību programmu esmu radījis uz informatīvās datu bāzes pamata, ko esmu ieguvis izlasot pasaules līmeņa pašizaugsmes treneru grāmatas, kuru autori bija/ ir tādi dižgari kā: Napoleons Hills, Deils Kārnegijs, Džozefs Mērfijs, Paulu Koelju, Bodo Šēfers, Robins Šarma, Bobs Proktors, Džo Vitāle, Džo Dispenza un daudzi citi. Pēc šo grāmatu izlasīšanas, esmu aptvēris kāpēc daudzi cilvēki būdami pieauguši nav laimīgi. Jo bērnībā, viņos zemapziņas līmenī ir uzliktas paradigmas, kas traucē cilvēkiem sasniegt laimes un pilnības sajūtu.

Tāpēc es ticu, ka ja bērniem jau no bērnības mācītu metafizikas principus, disciplīnu un mērķtiecību - viņi būs spējīgi piepildīt jebkuru savu ieceri, tādā veidā iegūstot laimes sajūtu, jo laimīgs cilvēks ir tas, kas dzīvo savu sapņu dzīvi un nebaidās no grūtībām.

Programma

Dr. Haštaga metafizikas skolā mācās jau 60 bērnu, kas ir sadalījušies sešās grupās, un reizi nedēļā tiešsaistē tiekas ar Dr. Haštagu, lai mācītos – pateicību, vizualizāciju, meditāciju, mērķtiecību un citus ieradumus.

Dr. Haštaga misija ir iemācīt bērniem, ka pieaugušie cilvēki iedalās divās kategorijās – ir “superpriecīgie”, kas ar savām dzīvēm ir apmierināti, jo viņi ir iemācījušies piepildīt savus sapņus, savukārt ir mūžīgie “bubinātāji”, kas nespēj uzņemties atbildību par savu dzīvi, tāpēc, kā likums viņi vienmēr būs nelaimīgi, ja nemainīs sevī attieksmi, pret apkārtējo pasauli.

Dr. Haštaga METAFIZIKAS skolā, Haštags bērniem māca ticēt brīnumiem, pareizi domāt, kļūt pašpārliecinātākiem, disciplinētākiem un mērķtiecīgākiem!

Dr. Haštaga programmas autors ir komiķis, rakstnieks un pasākumu vadītājs Rihards Čerkovskis, kas arī spēlē Dr. Haštaga lomu. Rihards šo programmu ir sastādījis balstoties uz pasaules līmeņa pašizaugsmes principiem un paņēmieniem, kas ir zinātniski pamatotas metodes, ar kuru palīdzību cilvēki ir spējīgi konstruēt savu realitāti, par ko daudz runā mūsu laika zinātne. Izklausās varbūt ļoti sarežģīti, bet Rihards jeb Dr. Haštags ir atradis lielisku veidu, kā šīs zināšanas nodot vienkāršā, bērniem saprotamā valodā. 

Informatīvais saturs

Tie kas ir interesējušies par ķermeņa iekšējo ķīmiju, tie jau zinās, ka emocijām ir liels spēks. Ja mēs esam labā garastāvoklī, mēs sev pievelkam foršus notikumus, daudz smejamies un baudām dzīvi. Ja mēs bieži esam sliktā garastāvoklī, tad diemžēl, mēs jutīsimies noguruši, nāks virsū slinkums, kā rezultātā neko negribēsies darīt, un liksies, ka viss ir slikti. Skan taču vienkārši! Un tā tas arī ir. Emocijas ir mūsu dzinējspēks un labā ziņa ir tāda, ka mēs esam spējīgi sevi noskaņot uz labām emocijām, ir tikai jāzina daži triki ko ikdienā pielietot.
Īsumā par to, kā atšķiras cilvēki. Cilvēks ir savu ieradumu produkts. Ja viņi cītīgi ar sevi strādā, praktizē dažādus paņēmienus, lai būtu labs garastāvoklis, ja viņi dara darbu, kas viņiem patīk, ja viņi priecājas par citiem cilvēkiem, ar garantiju varu pateikt, ka viņu dzīve būs prieka un mīlestības pilna - tādi ir visuma likumi, ja cilvēks strādā darbu, kas viņam nepatīk, badās nodoties savam aicinājumam, ir skaudīgs un vienmēr apkārtējos vaino pie savām nebūšanām, tad ar garantiju var pateikt, ka viņš kļūst par "Bubinātāju. "
Bieži mēs gribam uzzināt kādu burvju līdzekli, kā dzīvē piesaistīt sev veiksmi, panākumus, laimi. Bet patiesība ir tāda, ka nav nekādas burvju tabletītes, ir tikai disciplīna, mērķtiecība un cītīgs darbs ar sevi. Kas ir metafizika? Metafizika ir savādāks skatījums uz realitāti! Metafizikā mēs ticam, ka notiekošais apkārtējajā pasaulē ir sekas, bet cēlonis ir jāmeklē mūsu iekšējā pasaulē. Mēs visi esam radītāji, mēs katrs esam spējīgi iemācīties pievilkt sev foršus notikumus ar - domām, vārdiem un darbiem!

Kāpēc bērniem ir vērtīgi mācīt metafiziku?

Pasaules vadošie pašizaugsmes treneri skaidro, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no mūsu ticības paša spēkiem. Piemēram, Napoleons Hills teica: "Viss kam tu spēsi noticēt, tu to visu spēsi sasniegt". Henrijs Fords teica līdzīgu domu: "Ja tu domāsi, ka tev nesanāks, tev būs taisnība! Ja tu domāsi, ka tev sanāks, tev arī būs taisnība." Ar vizualizāciju un afirmācijām, bērni jau kopš bērnības būs spējīgi uzstādīt sevī plašas ticības robežas saviem spēkiem, un kad viņi izaugs lieli, varēs mesties piedzīvojumā, ko mēs saucam par dzīvi. 


 .