Te Jūs variet aizpildīt pieteikumu

Spēle "Mafija"

Spēle mafija ir izklaidējošs, radošs un aizraujošs mācīšanās process. Spēles laikā bērni attīsta radošo domāšanu, improvizāciju, spēju pamatot savu viedokli, bet svarīgākais - viņi var lieliski pavadīt laiku. 

Spēles apraksts

Spēle "Mafija" būs virtuāls teātris, kurā katrs varēs būt jeb kas. Ar savas iztēles palīdzību, mēs radīsim īstu pilsētiņu, un katrs būs šīs pilsētiņas iedzīvotājs. Viss jau būtu ļoti labi, ja starp pilsētiņas iedzīvotājiem kāds nebūtu mafijas dalībnieks...

Spēle paredzēta 4 piegājienos:

02.04., 09.04., 16.04., 23.04.

Dalība visās 4 nodarbībās: 28.00 EUR

Vienas nodarbības ilgums: 2h

Nodarbību laiks: 19:00

Par Spēli:

Spēlei ir dažādas variācijas, konkrēti šī būs virtuāli pielāgota versija, kas palīdzēs bērniem lieliski pavadīt laiku un iegūt vispārīgas improvizācijas prasmes. Dr. Haštags būs spēles vadītājs, bet pārējie dalībnieki tiks sadalīti lomās - policists, mafijas, ārsts, pilsētiņas iedzīvotāji. 

Katrs spēlētājs sev izvēlas profesiju un pa kārtai katrs ar sevi iepazīstina. Tālākā spēles gaidā, mēģinot atrast iemeslus kāpēc izvēlēta tieši tāda profesija, mierīgie iedzīvotāji mēģina atrast kurš ir mafija. Mafija tajā pašā laikā uzdodoties par mierīgo iedzīvotāju mēģina aizdomas uzgrūst uz kādu no mierīgajiem iedzīvotājiem.

Spēles gaitā tiek vākti punkti. Punktus vāc "Pilsētiņas iedzīvotāji" un "Mafijas pārstāvji". Tā komanda, kas pirmā savāc punktus kļūst par uzvarētājiem. Vienā vakarā varēsim izspēlēt 2-3 partijas, tāpēc dalībnieki varēs izvēlēties dažādas lomas. .