Te Jūs variet aizpildīt pieteikumu

Svētdienas joga tiešsaistē

Jogas nodarbību pasniegs Dr. Haštaga asistente Molekula! Viņa arī piedalās Dr. Haštaga vasaras nometnēs kā jogas pasniedzēja. Asistente Molekula, kas īstajā vārdā ir dzejniece Miera Kūpa vēlas bērniem jau no bērnības iemācīt mīlēt savu ķermeni, kā arī rūpēties par savu labsajūtu. Piekritīsiet - veselā miesā vesels gars.

Atcerieties, lai piedalītos nodarbībās, nav vajadzīga iepriekšēja pieredze.

Nodarbības paredzētas  4 piegājienos:

04.04., 11.04., 18.04., 25.04.

Dalība visās 4 nodarbībās: 20.00 EUR

Vienas nodarbības ilgums: 1 h

Nodarbību laiks: 10:30

Par nodarbībām:

Šajās nodarbībās kopā ar bērniem pildīsim dažādus stiepšanās vingrinājumus, kas veicina kopējo ķermeņa lokanību un labsajūtu.

Pirmajā nodarbībā izrunāsim kāpēc vispār ir svarīgi būt aktīvam, kāds no tā ir ieguvums gan mūsu ķermenim, gan mūsu  iekšējai labsajūtai.

Nodarbību intensitāte būs pakāpeniska un atbilstoša bērnu spējām, sarežģītākiem vingrinājumiem vienmēr būs arī vieglāka variācija tāpēc šīs nodarbības der gan tiem, kas nekad to nav mēģinājuši, gan tiem, kam ir jau kāda pieredze.

Jogu bērniem pasniedzu arī vasaras nometnēs un tā bija lieliska pieredze, jo redzēju ar cik lielu entuziasmu iesaistījās gan puiši, gan meitenes.

Tā kā šo nodarbību mērķis ir veicināt bērniem vēlmi vairāk kustēties un gūt no tā prieku viss neaprobežosies tikai ar šo svētdienas nodarbību, bet būs arī aktīvie mājas darbi katraidienai.


 .