Dažkārt man liekas, ka esmu tikai instruments augstāku spēku rokās.

Ko es daru?

Man ir grūti sevi ielikt rāmjos, man ir grūti noteikt robežu, jo ticu tam, ka mēs dzīvojam brīnumainā pasaulē kurā viss ir iespējams. Es aktīvi vadu pasākumus bērniem un pieaugušajiem, man ļoti patīk organizēt Stand Up izrādes. Savās izrādēs mēģinu dalīties ar ironiskām situācijām no savas dzīves, cerībā, ka kāds varbūt tajās saskatīs asociācijas ar savu dzīvi un tas viņam liks pasmieties. Runājot par smiekliem, esmu arī licenzēts smieklu jogas pasniedzējs. Vadu arī smoklu jogas nodarbības, jo ticu, ka smiekli nostiprina pozitīvo dzīves redzējumu un veselību. Ik pa laikam essarakstu kādu grāmatu, kad uznāk iedvesma. Esmu nodibinājis savu māksliniecisko darbnīcu "Čerkovska Teātris" kur varu radoši izpausties. Un vēl, kopš bērnības manī dzīvo uzņēmēja ģēns, un ik pa laikam iesaistos kādā biznesā. piemēram, šobrīd, man ir savs veikaliņš, kur tiek tirgotas dažādas interesantas Latvijā radošas lietiņas.

Kāpēc es to daru?

Es ticu, ka šajā pasaulē mēs katrs radam savu likteni. Nav tā, ka mums katram šajā pasaulē ir kāds īpašs uzdevums, vai aicinājums. Es ticu, ka pastāv tāda dimensija, ko varētu saukt par "Variantu bibliotēku", un tur, ir tūkstošiem grāmatas par mums. un katras grāmatas galvenais varonis esam mēs paši. Mēs paši esam savas dzīves scenārija autori. Mēs varam izvēlēties, kas mēs gribam bjūt- slaveni, bagāti, garīgi, mākslinieki, uzņēmēji, dizaineri, rakstnieki, sportisti, vīna eksperti u.t.t. Atliek tikai uzdot sev jautājumu, kas tieši tu gribi būt šajā variantu jūrā? Kādu dzīves pieredzi tu gribi izdzīvot? Un man šķiet, ka foršākais ir tas, ka mēs vienmēr, varam mainīt savu izvēli. kāpēc man sevi ielikt rāmjos un saukt par pasākumu vadītaju, ja man patīk būt arī komiķim? Bet brīvajā laikā uzņēmējam, un šad tad rakstniekam. Nav svarīgi ko mēs daram. Svarīgi, ir ka mēs to daram ar sirdi, ar mīlestību, un tas mums sagādā prieku.

Kā es to daru?

Neatkarīgi no tā, vai es vadu pasākumu, dalos kādā ironiskā "stand Up" stāstā, izvēlos kādas bulciņas tirgot "Čerkovska bodītē", vai daru kaut ko citu, kas man pašam sagādā prieku, es neļauju citiem šo prieku man sabojāt. Ja kāds grib pateikt par mani kaut ko riebīgu, lai saka. Mani tas nesatrauc, jo es zinu, ka tas nespēj nekādīgi mani ietekmēt. Tā pat arī ir ar labvēļiem, es nekad nelīksmoju par komplimentiem, jo zinu, ka pārlieku liela pieķeršanās sajūsmām, var cilveku padarīt lepnu, bet lepnība nav nekāda goda lieta, tāpēc es no tās izvairos. Es daru to, kas mani dara laimīgu. Es izvirzu sev mērķus un tiecos. Mans mīļākais grāmatas "Domā un kļūsti bagāts" citāts ir- "Es esmu sava likteņa radītājs, es esmu savas dvēseles kapteinis". Es katram novēlu darīt to, kas dara viņu laimīgu. Mīliet sevi, cilvēkus sev apkārt un savu darbu. Mīlestība vispār ir ļoti spēcīgs instruments, instruments ar kura palīdzību var radīt jaunu pasauli- savu pasauli, kur valda savu noteikumi.


 .