Dr. Haštaga zinātniskais šovs 

Dr. Haštags ir draudzīgs un entuziasma pilns zinātniskā grāda īpašnieks, kurš rāda dažādus eksperimentus, kuros ļauj iesaistīties arī bērniem. Viņš tāpat kā bērni tic visam, viņš neapšauba, ka Zeme var būt plakana, dziļi ūdenī dzīvo monstri un to, ka pasauli pārvalda "Burvju Fejas". Viņš tā pat kā Edisons un Einšteins grib ieiet vēsturē un izgudrot burvju līdzekli, ar kura palīdzību katrs spēj kļūt neredzams. 

Dr. Haštaga dzīves aicinājums ir bērnu ballītes. Viņš ar prieku tās apmeklē, un taisa tajās šovu par godu jubilāram! Dr. Haštags ar bērniem jokojas, taisa dažādās trakulībās un aizraujošus eksperimentus ar sauso ledu, azotu, uguni un daudz ko citu! 

Ja vēlaties Dr. Haštagu uzaicināt uz sava bērna ballīti- zvaniet! Ja Jums vēlamais datums/ laiks būs brīvs Dr. Haštags ar prieku ieradīsies uz Jūsu svētkiem, lai kopīgi pavadītu lielisku ballīti. 

"Čerkovska balvas" pasniegšanas ceremonija
Kad es biju mazs, es sapņoju kļūt par aktieri. Kad 15 gados aizgāju uz (tajā laikā) diezgan zināma aktiera kursiem, pirmā frāze, ko viņš pateica skanēja tā: "Tas ir labi, ka Jūs esiet šeit, bet nesapņojiet, par aktieriem Jūs nekļūsiet..." 
 Es esmu cita viedokļa vadīts.  Es uzskatu, ka ar neatlaidību un mērķtiecību jebkurš spēj kļūt par jebko. Un ticības sēkla ir jāiesēj jau pašā bērnībā, tādā veidā palīdzot nostiprināt mērķtiecību, sapni, un apņēmību. 
Tāpēc, piedāvāju iespēju sarīkot aktiermeistarības ballīti, un tas nozīmē, ka es mazajiem mācīšu improvizācijas tehnikas, aktiermeistarības pamatus, būs jautri spēles, rotaļas un beigās mēs sarīkosim ĪSTU TEĀTRA IZRĀDI pēc kuras jubilāram tiks pasniegta īpaša balva uz sarkanā paklāja. 
Ja Jums šķiet, ka tas skan labi, tad ir jātaisa Aktieru ballīte. 


 .